Rajd

(EDIT 09.05.2018 – Podsumowanie poniżej w wątku)

_____________________________________________________________________________

ZAPISY TRWAJĄ DO 22.04!!!

Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy przez Karwodrzę

„Szlakiem Naszych Przodków”

(Pliki do pobrania i lista zarejestrowanych uczestników na dole strony)

Pliki do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy uczestnika ChRRR

Oświadzenie, zgoda rodzica, opiekuna na udział dziecka w ChRRR

Regulamin ChRRR

Mapka ChRRR 

Zaproszenie na ChRRR

______________________________________________________________________________

09.05.2018

Ponownie TEMI o ChRRR

______________________________________________________________________________

03.05.2018

Zapraszamy na film podsumowujący I ChRRR  🙂

______________________________________________________________________________

02.05.2018

TEMI o ChRRR

______________________________________________________________________________

27.04.2018

Miasto i Ludzie o ChRRR

______________________________________________________________________________

23.04.2018

Szanowni Państwo, zapraszam na podsumowanie I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę „SZLAKIEM NASZYCH PRZODKÓW” – Karwodrza, 22.04.2018.
Zacznę od podziękowania.
W imieniu organizatora – STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW KARWODRZY, dziękuję bez wyjątku WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się zarówno w organizację jak i aktywne uczestnictwo w naszej imprezie. Dziękuję za wszystkie wpłaty i dary przekazane przez sponsorów (instytucje), przez wpisowe od osób prywatnych uczestniczących w rajdzie (wpłaty na konto), oraz za wszelkie wpłaty podczas imprezy na boisku w Karwodrzy (wpisowe, zakup i licytacja różnorakich przedmiotów i wolne datki). Na rajd wpisało się 173 osoby, a 151 aktywnie wyruszyło.
Dziękuję WSZYSTKIM, którzy pomogli nam, organizatorom z SMK przygotować rajd tak, by był możliwie na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć. Proszę pamiętać (dodam na usprawiedliwienie ewentualnych niedociągnięć), że była to pierwsza impreza w Karwodrzy w tym klimacie i w dodatku organizowana przez osoby, które podjęły się takiego przedsięwzięcia również po raz pierwszy. Tym bardziej cieszą nas słowa uznania, pochwały i gratulacje za przygotowanie rajdu.
Ponieważ dobrych ludzi pomagających nam „od zaplecza” było tak dużo, to nie będę nawet starał się wymienić wszystkich, gdyż na pewno o kimś bym zapomniał, a nie chciałbym tego zrobić. Podkreślę tylko, (bo czuję wewnętrznie taką potrzebę), że nie udałoby się wszystko tak dobrze gdyby nie Panie z KKK (Kreatywny Klub Kobiet) z Karwodrzy, oraz wesoła gromadka z DPS (Dom Pomocy Społecznej), ŚDS (Środowiskowy Dom Samopomocy) i WTZ (Warsztat Terapii Zajęciowej) z Karwodrzy. Dziękuję również Panu Markowi Krzemieniowi i Kazimierzowi Gawryałowi – gospodarzom Karwodrzy. Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim!
A teraz cyfry:
* In PLUS (wpłaty, datki itp.):
– Od sponsorów (instytucje), poza dobrami rzeczowymi produkowanymi przez ww. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 4.300 zł.
– Od uczestników rajdu (wpisowe) pomiędzy 1 marca, a 23 kwietnia b.r. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.970 zł.
– Od osób w dniu rajdu (wpisowe, zakup ciast i innych pyszności, licytacja wystawionych przedmiotów, wolne datki) zebraliśmy łącznie 6.986 zł. Pieniądze te zostały dziś przeliczone komisyjnie i wpłacone również dziś na konto SMK do pozostałej zebranej wcześniej kwoty.
Łącznie zebraliśmy 15.256 zł.
* In MINUS (koszty):
– Na zakupy związane z przygotowaniem pakietów startowych, banerów, opakowań, środków czystości, nagród dla uczestników, medali, koszulek itp. wydaliśmy 3.139,49 zł.
Ostateczna kwota, przelana dziś po południu z konta SMK na konto Pana Krzysztofa Krzemienia wyniosła 12.116,51 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są odnotowane w postaci historii przelewów i faktur zakupu.
Zatem kończąc, raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Trochę inna trasa, trochę inne atrakcje i inna osoba z Karwodrzy, której będziemy pomagać. Bardzo wstępna data II ChRRR to 21.04.2019. Śledźcie nasz profil na FB i stronę karwodrza.pl
Z pozdrowieniami:
Łukasz Włodarz
SMK

______________________________________________________________________________

23.04.2018

Szanowni Państwo!

Wielkie, wielkie, wielkie dzięki!!!

Już wkrótce podsumowanie rajdu i datków, które zebraliśmy dzięki Państwa wielkim sercom dla Pana Krzysztofa!

______________________________________________________________________________

21.04.2018 (godz. 23:45)

Rada starszych w składnie jednoosobowym, przez ponad 6 godzin zapakowała 140 pakietów startowych. Robota niby prosta, a dała w… kość  😉
Pora iść spać, bo z kilka godzin zaczynamy!
Z pozdrowieniami – ORGANIZATOR SMK  🙂

______________________________________________________________________________

19.04.2018

Już niespełna 3 dni! 
Pogoda zamówiona.
Ciasta i chleb się pieką, a smalec dojrzewa.
Woda i napoje jadą z hurtowni, a pakiety startowe się pakują.
Przedmioty na licytacje z DPS, WTZ i ŚDS czekają na „kto da więcej”.
Jeszcze tylko chleb pod postacią mąki, a kiełbasa biega po chlewiku, ale i na nich przyjdzie czas. W końcu musi być świeżo!
Mamy nadzieję, że koła napompowane, przerzutki wyregulowane, siodełka nie cisną i nastrój oczekiwania udziela się wszystkim.
Do zobaczenia w najbliższą niedzielę już od godz. 13:00!!!

______________________________________________________________________________

12.04.2018

Klika „ogłoszeń parafialnych” w związku ze zbliżającym się ChRRR:
1. Zaleca się, by uczestnicy (a dzieci obowiązkowo) podczas przejazdu posiadali na głowie kask rowerowy. Stawiamy na bezpieczeństwo!
2. Ćwicz umysł! Zapamiętaj numer, pod którym jesteś zgłoszony do rajdu. Ułatwi nam to i przyspieszy wydawanie pakietów startowych. Masz krótką pamięć? Zapisz sobie 
Dla przypomnienia lista uczestników tu – https://karwodrza.pl/index.php/rajd/
3. Ubierz się tak, by jechało Ci się wygodnie. Pamiętaj jednak przy tym, że trasa poza asfaltem prowadzi również przez las (wprawdzie drogami utwardzonymi, ale…) i miejscami może jednak „być miękko”. Z tego powodu swoje najlepsze ciuchy zakładasz na własną odpowiedzialność 
4. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Karwodrzy, uczestnicy mogą skorzystać z parkingu położonego przy szkole. W dniu rajdu brama będzie otwarta od godz. 12:00. Poniżej mapka z oznaczeniem parkingu.
5. Warsztat Terapii Zajęciowej przy DPS w Karwodrzy poza przedmiotami przeznaczonymi do licytacji na rzecz Pana Krzysztofa, przewidział również punkt, w którym dzieciaki będą mogły się wykazać w….. no właśnie. To niespodzianka! Tym bardziej zapraszamy 
I to tyle 
Masz pytania? Pisz!
A my zaczynamy odliczanie: 10…..

______________________________________________________________________________

09.04.2018

Czas leci nieubłaganie. Do rajdu pozostało coraz mniej czasu. Zgłoszeń przybywa i aktualnie jest ich już ponad120! Ale czym więcej tym lepiej, bo cel jest szczytny i każda złotówka się liczy!
Pamiętajcie, że poza przejazdem rowerów dookoła Karwodrzy, na boisku przewidzianych jest wiele atrakcji. I dla małych i dla dużych.
Jedne z nich, to m.in. stoisko Pań z KKK w różnymi wypiekami, które będzie można nabyć, oraz licytacja przedmiotów przekazanych przez Warsztat Terapii Zajęciowych przy DPS w Karwodrzy. Cały dochód z zakupów i licytacji zostanie oczywiście przekazany Panu Krzysztofowi.
Zachęcamy do licznego udziału wszystkich rowerzystów, ale również osoby, które nie jeżdżą, a chcą wziąć udział w atrakcjach na boisku LKKS Karwodrza  🙂

______________________________________________________________________________

29.03.2018

Uwaga, uwaga!!!
Dodatkowa atrakcja i dodatkowe nagrody!
Ogłaszamy konkurs dla dzieci (od 0 do 18 lat), na wiersz o Karwordzy. I nieważne czy tylko o swoim podwórku, czy o szkole, a może o OSP lub ukochanym sąsiedzie. Ważne, by Karwodrza była w tym wierszu motywem przewodnim.
Wszystkie wiersze proszę przesłać najpóźniej do piątku 20 kwietnia na adres mailowy lukaszwlodarz@karwodrza.pl
Rozstrzygnięcie, odczytanie i wręczenie nagród 22.04 podczas ChRRR.
Zapraszamy wszystkie dzieci (czy to biorące udział w radzie czy nie), do konkursu  🙂

______________________________________________________________________________

26.03.2018

Docierają do nas głosy, że są osoby w Karwodrzy i okolicy, które chętnie zgłosiłyby się na rajd, ale nie mają drukarki, lub innych możliwości pozyskania formularza zgłoszeniowego na ChRRR.

Zatem w obu sklepach w Karwodrzy są do pobrania gotowe, wydrukowane formularze. Wystarczy je zabrać, wypełnić i (jeśli się nie ma bankowego konta z obsługą internetową i możliwości dokonania przelewu) wraz z wpłatą dostarczyć pod adres Stowarzyszenia Miłośników Karwodrzy – Karwodrza 29. Wszyscy, którzy zgłoszą się w ten sposób zostaną dopisani do listy uczestników.

Dodatkowo informujemy, że kasujemy datę graniczną 31.03 i zgłoszenia na rajd zbieramy do ostatniej chwili, tzn. do godz. 13:59 dnia 22.04.2018, przy czym pakiety startowe gwarantujemy 100 (stu) pierwszym zgłoszonym osobom. Kolejne osoby zgłaszające się, otrzymają różne gadżety (smycze, koszulki itp) do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do dalszego zapisywania się. Cel szczytny!


23.03.2018

TEMI o planowanym rajdzie

_______________________________________________________________________

02.03.2018

Jesteś ciekaw jak będzie wyglądała impreza, ale nie jeździsz na rowerze? Nie ma problemu! Zapraszamy na boisko!
W czasie, gdy będzie trwał przejazd rowerów przez Karwodrzę, na boisku planowane są różne atrakcje – niespodzianki  🙂
Chcesz pokazać swoje hobby? Malujesz, haftujesz, zajmujesz się rękodziełem lub pieczesz pyszne ciasta i chcesz się tym pochwalić? Super! Chętnie pokażemy to na naszych stoiskach!
Masz ciekawe pomysły? Chcesz się z nami nimi podzielić i pomóc w realizacji ChRRR? No to rewelacyjnie!
Zapraszamy do kontaktu, poprzez komentarze, prywatne wiadomości, maila (lukaszwlodarz@karwodrza.pl) i telefon (696475090).


Patronat medialny:

 

Sponsorzy:


LISTA UCZESTNIKÓW

(Przesłany wypełniony formularz i dokonana wpłata na konto)

Zgłoszenia do dnia 22.04.2018, do godz. 13:59.
Gwarancja pakietów startowych dla pierwszych 100 (stu) osób!

 

 1. Damian G. – Rzeszów (dorosły, roz. S) – singiel
 2. Jadwiga W. – Karwodrza (dorosły, roz. S) ⌉
 3. Filip W. – Karwodrza (dziecko)                       〉 – familijny
 4. Mateusz W. – Karwodrza (dziecko)              ⌋
 5. Tomasz Z. – Rzeszów (dorosły, roz. M) – singiel
 6. Krzysztof P. – Rzeszów (dorosły, roz. L) – singiel
 7. Wiesława P. – Rzeszów (dorosły, roz. M) – singiel
 8. Dorota S. – Tuchów (dorosły, roz. S)  ⌉
 9. Janusz S. – Tuchów (dorosły, roz. M) 〉 – familijny
 10. Milena S. – Tuchów (dziecko)               ⌋
 11. Jakub K. – Rudna Wielka (dorosły, roz. M) – singiel
 12. Krzysztof K. – Rzeszów (dorosły, roz. L) – singiel
 13. Marek K. – Pogwizdów (dorosły, roz. L) – sinliel
 14. Tomasz W. – Edynburg (dorosły, roz. XXL) – singiel
 15. Mateusz W. – Rzeszów (dorosły, roz. XL) – singiel
 16. Agnieszka P. – Rzeszów (dorosły, roz. S) – singiel
 17. Paweł K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ⌉ – familijny
 18. Kacper K. – Karwodrza (dziecko)             ⌋
 19. Bartosz P. – Rzeszów (dorosły, roz. M) – singiel
 20. Marek Cz. – Tarnów (dorosły, roz. L) – singiel
 21. Robert K. – Lisia Góra (dorosły, roz. XL) ⌉ – familijny
 22. Natalia K. – Lisia Góra (dziecko)                ⌋
 23. Piotr T. – Gorlice (dorosły, roz. L)             ⌉ – familijny
 24. Mirosława T. – Gorlice (dorosły, roz. M) ⌋
 25. Mieczysław J. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 26. Monika K. – Karwodrza (dorosły, roz. S) ⌉
 27. Nikola K. – Karwodrza (dziecko)                 〉 – familijny
 28. Bartosz K. – Karwodrza (dziecko)              ⌋
 29. Łukasz W. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) ⌉
 30. Kacper W. – Karwodrza (dziecko)                 〉 – familijny
 31. Lena W. – Karwodrza (dziecko)                     ⌋
 32. Jerzy W. – Tarnów (dorosły, roz. L) – singiel
 33. Agnieszka P. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 34. Stefan P. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 35. Barbara O. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 36. Michał O. – Karwodrza (dziecko)                 ⌋
 37. Małgorzata I. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 38. Piotr K. – Tuchów (dorosły, roz. XL) ⌉ – familijny
 39. Marta S. – Tuchów (dorosły, roz. L)  ⌋
 40. Mieczysław K. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 41. Alina K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 42. Karolina K. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 43. Sylwia J. – Nowodworze (dorosły, roz. L)   ⌉ – familijny
 44. Paweł J. – Nowodworze (dorosły, roz. XL) ⌋
 45. Bogdan P. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 46. Szymon P. – Karwodrza (dziecko)             ⌋
 47. Katarzyna J. – Łętowice (dorosły, roz. M) – singiel
 48. Marcin L. – Tarnów (dorosły, roz. M)  ⌉
 49. Joanna L. – Tarnów (dorosły, roz. M) 〉 – familijny
 50. Blanka L. – Tarnów (dziecko)                〉
 51. Lena L. – Tarnów (dziecko)                    ⌋
 52. Piotr Z. – Tuchów (dorosły, roz. XL) ⌉
 53. Agata Z. – Tuchów (dorosły, roz. L)   〉
 54. Izabela Z. – Tuchów (dziecko)             〉 – familijny
 55. Wiktoria Z. – Tuchów (dziecko)          〉
 56. Hubert Z. – Tuchów (dziecko)            ⌋
 57. Krzysztof G. – Tuchów (dorosły, roz. XL) ⌉ – familijny
 58. Michał G. – Tuchów (dziecko)                      ⌋
 59. Artur S. – Zabłędza (dorosły, roz. M) – singiel
 60. Renata C. – Piotrkowice (dorosły, roz. M) – singiel
 61. Bartosz B. – Tuchów (dorosły, roz. M) ⌉
 62. Lidia B. – Tuchów (dorosły, roz. S)        〉 – familijny
 63. Szymon B. – Tuchów (dziecko)              〉
 64. Hubert B. – Tuchów (dziecko)                ⌋
 65. Joanna Ł. – Rzepiennik Biskupi (dorosły, roz. S) – singiel
 66. Krystyna K. – Zabłędza (dorosły, roz. L) – singiel
 67. Marzena S. – Buchcice (dorosły, roz. XL) – singiel
 68. Alicja O. – Łowczów (dziecko) – singiel
 69. Aleksandra W. – Łowczów (dziecko) – singiel
 70. Michał K. – Łowczów (dziecko) – singiel
 71. Nikodem M. – Łowczów (dziecko) – singiel
 72. Jakub Ł. – Łowczów (dziecko) – singiel
 73. Arkadiusz S. – Łowczów (dziecko) – singiel
 74. Lena M. – Łowczów (dziecko) – singiel
 75. Dominik F. – Łowczów (dziecko) – singiel
 76. Julia M. – Łowczów (dziecko) – singiel
 77. Bartłomiej J. – Pawęzów (dorosły, roz. M) – singiel
 78. Rafał P. – Karwodrza (dorosły, roz. XL)           ⌉
 79. Bernadetta P. – Karwodrza (dorosły, roz. S) 〉 – familijny
 80. Natalia P. – Karwodrza (dziecko)                      ⌋
 81. Maciej S. – Burzyn (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 82. Anna S. – Burzyn (dorosły, roz. S)   ⌋
 83. Marcin S. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 84. Edyta K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ⌉
 85. Karolina K. – Karwodrza (dziecko)          〉 – familijny
 86. Jakub K. – Karwodrza (dziecko)              ⌋
 87. Jakub W. – Tarnów (dziecko) – singiel
 88. Robert W. – Tarnów (dorosły, roz. XL) – singiel
 89. Grzegorz N. – Tuchów (dorosły, roz. M) – singiel
 90. Dawid Sz. – Karwodrza (dziecko) – singiel
 91. Dorota Sz. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ⌉
 92. Piotr Sz. – Karwodrza (dorosły, roz. L)       〉 – familijny
 93. Julia Sz. – Karwodrza (dziecko)                    〉
 94. Amelia Sz. – Karwodrza (dziecko)               ⌋
 95. Henryk K. – Tarnów (dorosły, roz. M) – singiel
 96. Wiesława K. – Tarnów (dorosły, roz. M)     ⌉
 97. Przemysław K. – Tarnów (dorosły, roz. S) 〉 – familijny
 98. Nela K. – Tarnów (dziecko)                             〉
 99. Jeremi K. – Tarnów (dziecko)                        ⌋
 100. Kacper K. – Radlna (dorosły, roz. S) – singiel  –  Pierwsze 100 osób – gwarancja pakietów startowych. Kolejne osoby – różne gadżety (smycze, koszulki itp) do wyczerpania zapasów. Zapraszamy do dalszego zapisywania się. Cel szczytny!
 101. Stanisław P. – Buchcice (dorosły, roz. XL) – singiel
 102. Marcin Sz. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) ⌉
 103. Jakub Sz. – Karwodrza (dziecko)                  〉 – familijny
 104. Wiktoria Sz. – Karwodrza (dziecko)             ⌋
 105. Maria Sz. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 106. Jan S. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 107. Bogdan Cz. – Tuchów (dorosły, roz. L)        ⌉
 108. Małgorzata Cz. – Tuchów (dorosły, roz. S) 〉 – familijny
 109. Zuzanna Cz. – Tuchów (dziecko)                   〉
 110. Wojciech Cz. – Tuchów (dziecko)                  ⌋
 111. Stanisława J. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 112. Dawid K. – Świebodzin (dziecko) – singiel
 113. Mateusz K. – Tuchów (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 114. Konstanty K. – Tuchów (dziecko)          ⌋
 115. Łukasz T. – Zabłędza (dorosły, roz. L) – singiel
 116. Waldemar D. – Karwodrza (dorosły, roz. L)  ⌉
 117. Franciszka D. – Karwodrza (dorosły, roz. M) 〉 – familijny
 118. Jan D. – Karwodrza (dziecko)                             〉
 119. Tomasz D. – Karwodrza (dziecko)                    ⌋
 120. Sylwia S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 121. Marek S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ⌉
 122. Anita S. – Karwodrza (dorosły, roz. L)   〉 – familijny
 123. Sabina S. – Karwodrza (dziecko)            ⌋
 124. Anna J. – Karwodrza          ⌉
 125. Kazimierz J. – Karwodrza 〉 – familijny
 126. Eliza J. – Karwodrza           ⌋
 127. Kazimierz J. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 128. Leonardo B. – Rzeszów (dziecko) – singiel
 129. Danuta P. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) ⌉ – familijny
 130. Ludwik P. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) ⌋
 131. Oskar K. – Trzemesna (dziecko) – singiel
 132. Filip Sz. – Karwodrza (dziecko) – singiel
 133. Dawid P. – Karwodrza – singiel
 134. Jakub W. – Tuchów (dorosły, roz. XL)       ⌉
 135. Agnieszka W. – Tuchów (dorosły, roz. L)  〉 – familijny
 136. Izabela W. – Tuchów (dziecko)                    ⌋
 137. Tadeusz S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 138. Justyna S. – Karwodrza (dziecko)              ⌋
 139. Agnieszka K. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ⌉ – familijny
 140. Jakub K. – Karwodrza (dziecko)                      ⌋
 141. Wacław K. – Meszna Op. (dorosły)     ⌉
 142. Katarzyna K. – Meszna Op. (dorosły) 〉 – familijny
 143. Bartosz K. – Meszna Op. (dziecko)      〉
 144. Mikołaj K. – Meszna Op. (dziecko)      ⌋
 145. Mariusz D. – Meszna Op. (dorosły)   ⌉
 146. Marta D. – Meszna Op. (dorosły)        〉 – familijny
 147. Zuzanna D. – Meszna Op. (dziecko) ⌋  –  Poniżej osoby zapisane w biurze rajdu w dniu startu:
 148. Józef W.
 149. Wojciech W.
 150. Magdalena G.
 151. Natalia K.
 152. Albert B.
 153. Klaudia B.
 154. Balbina Sz.
 155. Katarzyna K.
 156. Dominika A.
 157. Paweł K.
 158. Szymon W.
 159. Adam W.
 160. Paweł P.
 161. Agata P.
 162. Jakub P.
 163. Piotr P.
 164. Zuzanna P.
 165. Bogusław Sz.
 166. Katarzyna W.
 167. Paweł W.
 168. Dagmara R.
 169. Paweł R.
 170. Filip R.
 171. Maja R.
 172. Marek M.
 173. Maria P.  –  Łącznie zapisane 173 osoby. Na starcie zgłosiło się i wyruszyło w drogę 151 osób. Dzięki wszystkim za wspólną niedzielę i datki dla Pana Krzysztofa Krzemienia  🙂