UWAGA, ważny komunikat w sprawie II ChRRRR – aktualizacja 27.04.2019

UWAGA, ważny komunikat w sprawie II ChRRRR – aktualizacja 27.04.2019

26.04.2019

ŚLEDŹCIE NA BIEŻĄCO NASZE WPISY!!!
Wprawdzie dziś pogoda jest piękna, ale prognozy na niedzielę wyglądają „średnio”, więc musimy brać pod uwagę PLAN B.
Gdyby w niedzielę do południa, warunki pogodowe (w szczególności opady deszczu) okazały się na tyle złe, ze uniemożliwiałyby przejazd uczestników rajdu wyznaczoną trasą, to impreza I TAK SIĘ ODBĘDZIE, ale będzie wyglądała nieco inaczej. Zostanie przeniesiona z boiska LKKS Karwodrza do remizy OSP Karwodrza i do altany leżącej za ww. remizą.
Pozostała część, tzn. zabawy i konkursy dla dzieci, aukcje charytatywne, sprzedaż ciast i innych smakołyków, kiełbaski z grilla i oczywiście wręczenie pakietów startowych ODBĘDĄ SIĘ NORMALNIE!
Dlatego prosimy, ŚLEDŹCIE NA BIEŻĄCO NASZE WPISY, bo tam w niedzielę przed południem będzie podana ostateczna informacja o przebiegu rajdu.
Liczymy cały czas, że uda nam się go zrealizować tak jak planowaliśmy i mimo może niższej temperatury, deszcz nie pokrzyżuje nam planów
🙂

27.04.2019

Ostateczne ustalenia i informację odnośnie II ChRRR.
(Koniecznie rozwiń i przeczytaj całość!).
1. Bez względu na jutrzejszą pogodę IMPREZA SIĘ ODBĘDZIE.
2. Ze względu na niekorzystne prognozy, ulega zmianie TYLKO miejsce biura rajdu i imprez towarzyszących. Wszystkie atrakcje odbędą się nie jak planowano na boisku LKKS Karwodrza, a w REMIZIE OSP KARWODRZA i w jej otoczeniu (namioty przed i altana za remizą).
3. Nie ulega zmianie plan i mapa przejazdu. Wyjątek może stanowić jedynie ulewny deszcz. Oczywiście jeśli nie chcesz ryzykować zmoknięcia, możesz zostać z nami przy remizie, bo…

4. …nie ulegają zmianie zaplanowane atrakcje dla dzieci i dorosłych. Konkursy z nagrodami, zabawy, aukcje charytatywne dla OSP Karwodrza, zakup domowych ciast, wiejskiego chleba ze smalcem, żurku, kiełbasy z grilla itp. Ze względu na możliwość deszczu niedostępny będzie jedynie dmuchany zamek. Za to z pewnością DJ i zabawa przy muzyce uświetnią imprezę.
5. Nie ulega zmianie odbiór pakietów startowych oraz przydziałowej kiełbasy z grilla dla każdego uczestnika zgłoszonego do rajdu.
6. Nie ulega zmianie możliwość zapisania się na rajd jeszcze jutro i otrzymania pełnoprawnych pakietów! Mam jeszcze spory zapas koszulek i medali!!!
7. Nie ulega zmianie miejsce parkowania pojazdów – parking powyżej remizy OSP Karwodrza.
8. Nie ulega zmianie to, że nadal ZAPRASZAMY WAS JAK NAJLICZNIEJ! Mamy nadzieję, że nie przestraszycie się prognoz, dotrzecie wszyscy, którzy planowaliście być z nami i będziemy się dobrze bawić bez względu na pogodę.

9. Nie ulega zmianie to, że WSPIERAMY OSP KARWODRZA w szczytnym celu jakim jest zakup i doposażenie samochodu dla naszych druhów i naszego bezpieczeństwa.
To co??? Widzimy się jutro??? Mamy nadzieję, że tak!!!!