Rajd 2019

II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy przez Karwodrzę – 28.04.2019

W tym roku wspieramy OSP Karwodrza w zakupie lub doposażeniu średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego.

Formularze do pobrania i lista uczestników na dole strony.

Zapisy na II ChRRR możliwe cały czas przez internet i w dniu rajdu do samego startu, czyli do 28.04.2019 do godz. 13:59!

29.04.2019 – Podsumowanie II ChRRR

Szanowni Państwo, zapraszam na podsumowanie II Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę – Wspieramy OSP Karwodrza. 28.IV.2019.

Pogoda nas nie rozpieszczała, ale daliśmy radę!

Zacznę od podziękowania.

W imieniu organizatora – STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW KARWODRZY, oraz beneficjenta tegorocznej imprezy – OSP KARWODRZA, dziękuję bez wyjątku WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się zarówno w organizację jak i aktywne uczestnictwo w naszej imprezie. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich z nazwiska, bo było to dobrze ponad 50 osób! Dziękujemy za wszystkie wpłaty, dary i usługi przekazane przez sponsorów (instytucje), za wpisowe od osób prywatnych uczestniczących w rajdzie (wpłaty na konto), za udział w aukcjach charytatywnych na Allegro (organizowanych w marcu b.r.), oraz za wszelkie wpłaty i datki w dniu imprezy (wpisowe, zakup i licytacja różnorakich przedmiotów i „pyszności”, oraz za wolne datki).

Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM, którzy pomogli nam, organizatorom z SMK przygotować rajd tak, by był możliwie na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz. Ponieważ jak wspomniałem, dobrych ludzi pomagających nam „od zaplecza” było tak dużo, to nie będę nawet starał się ich wszystkich wymienić z nazwiska, gdyż na pewno o kimś bym zapomniał, a nie chciałbym tego zrobić. Podkreślę tylko, że nie udałoby się wszystko tak dobrze gdyby nie zaangażowanie: naszych druhów i ich żon z OSP Karwodrza, Pań z Klubu Kreatywnych Kobiet z Karwodrzy, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Trzemesnej, wesołych gromadek z HappyLandu w Tuchowie, oraz z Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatu Terapii Zajęciowej z Karwodrzy, Pani Józefie Stańczyk, DJ Krzysztofowi Mężykowi z Sound Protectors oraz licznym fotografom i filmującemu Wiktorowi Sajdakowi. Tak, będzie film!

Również i przede wszystkim dziękujemy WAM, którzy przyszliście i przyprowadziliście dzieciaki, bo dzięki WAM znów udało zebrać się „duuuuużą kasę”! Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim!

Teraz trochę konkretów. Na rajd łącznie wpisało się i pakiety startowe otrzymało 160 osób. Z powodu opadów deszczu i niskiej temperatury w trasę rajdu wyruszyło 13 osób i największe brawa należą się właśnie tym odważnym! Śledźcie jednak nasz profil, bo planowany jest ponowny przejazd tej trasy dla wszystkich chętnych, gdy tylko poprawi się pogoda. O terminie informować będziemy na naszej stronie internetowej i na profilu na FB.

A teraz cyfry:

* In PLUS (wpłaty, datki itp.):

– Od sponsorów (instytucje), poza dobrami rzeczowymi lub usługami otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.800 zł.

– Od uczestników rajdu (wpisowe) pomiędzy 2 marca, a 27 kwietnia b.r. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.040 zł.

– Od uczestników licytacji przekazanych nam przedmiotów na aukcjach charytatywnych na Allegro otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 1.295,13 zł.

– Od osób w dniu rajdu (wpisowe, zakup ciast i innych pyszności, licytacja wystawionych przedmiotów, wolne datki) zebraliśmy 5.801 zł.

Łącznie zebraliśmy 13.936,13 zł.

Pieniądze zebrane w dniu imprezy zostały przeliczone komisyjnie i wpłacone dziś na konto SMK do pozostałej zebranej wcześniej kwoty.

* In MINUS (koszty):

– Na zakupy związane z przygotowaniem pakietów startowych, banerów, opakowań, środków czystości, nagród dla uczestników, medali, koszulek itp. wydane zostało łącznie 3.559,92 zł, z czego 2.800 zł sfinansowane zostało przez Urząd Miasta Tuchowa (2.000 zł) i fundusz sołecki (800 zł), więc faktyczne nasze koszty wyniosły 759,92 zł

Ostateczna kwota, przelana dziś po południu z konta SMK na konto OSP Karwodrza wyniosła 13.176,21 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są odnotowane w postaci historii przelewów i faktur zakupu.

Cieszy nas bardzo to, że dzięki Państwa ofiarności mogliśmy dołożyć się w prawie 5% do zakupu wozu dla naszych druhów, a tak naprawdę dla NAS WSZYSTKICH.

Zatem kończąc, raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy za rok na III ChRRR.

Z pozdrowieniami:

Łukasz Włodarz SMK

28.04.2019. Godz. 22:30 – Krótkie info 🙂

Dziś napiszę tylko tyle: JESTEŚCIE WIELCY BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ! 13.176,21 zł!!! Jutro po południu dokładne sprawozdanie, ale już dziś w imieniu OSP i SMK wielkie DZIĘKI! 🙂

27.04.2019 – Ostateczne ustalenia i informację odnośnie II ChRRR.

1. Bez względu na jutrzejszą pogodę IMPREZA SIĘ ODBĘDZIE.
2. Ze względu na niekorzystne prognozy, ulega zmianie TYLKO miejsce biura rajdu i imprez towarzyszących. Wszystkie atrakcje odbędą się nie jak planowano na boisku LKKS Karwodrza, a w REMIZIE OSP KARWODRZA i w jej otoczeniu (namioty przed i altana za remizą).
3. Nie ulega zmianie plan i mapa przejazdu. Wyjątek może stanowić jedynie ulewny deszcz. Oczywiście jeśli nie chcesz ryzykować zmoknięcia, możesz zostać z nami przy remizie, bo…
4. …nie ulegają zmianie zaplanowane atrakcje dla dzieci i dorosłych. Konkursy z nagrodami, zabawy, aukcje charytatywne dla OSP Karwodrza, zakup domowych ciast, wiejskiego chleba ze smalcem, żurku, kiełbasy z grilla itp. Ze względu na możliwość deszczu niedostępny będzie jedynie dmuchany zamek. Za to z pewnością DJ i zabawa przy muzyce uświetnią imprezę.
5. Nie ulega zmianie odbiór pakietów startowych oraz przydziałowej kiełbasy z grilla dla każdego uczestnika zgłoszonego do rajdu.
6. Nie ulega zmianie możliwość zapisania się na rajd jeszcze jutro i otrzymania pełnoprawnych pakietów! Mam jeszcze spory zapas koszulek i medali!!!

7. Nie ulega zmianie miejsce parkowania pojazdów – parking powyżej remizy OSP Karwodrza.
8. Nie ulega zmianie to, że nadal ZAPRASZAMY WAS JAK NAJLICZNIEJ! Mamy nadzieję, że nie przestraszycie się prognoz, dotrzecie wszyscy, którzy planowaliście być z nami i będziemy się dobrze bawić bez względu na pogodę.
9. Nie ulega zmianie to, że WSPIERAMY OSP KARWODRZA w szczytnym celu jakim jest zakup i doposażenie samochodu dla naszych druhów i naszego bezpieczeństwa.
To co??? Widzimy się jutro??? Mamy nadzieję, że tak!!!!

WAŻNY KOMUNIKAT Z DNIA 26.04 W SPRAWIE II CHRRR!

ŚLEDŹCIE NA BIEŻĄCO NASZE WPISY!!!
Wprawdzie dziś pogoda jest piękna, ale prognozy na niedzielę wyglądają „średnio”, więc musimy brać pod uwagę PLAN B.
Gdyby w niedzielę do południa, warunki pogodowe (w szczególności opady deszczu) okazały się na tyle złe, ze uniemożliwiałyby przejazd uczestników rajdu wyznaczoną trasą, to impreza I TAK SIĘ ODBĘDZIE, ale będzie wyglądała nieco inaczej. Zostanie przeniesiona z boiska LKKS Karwodrza do remizy OSP Karwodrza i do altany leżącej za ww. remizą.
Pozostała część, tzn. zabawy i konkursy dla dzieci, aukcje charytatywne, sprzedaż ciast i innych smakołyków, kiełbaski z grilla i oczywiście wręczenie pakietów startowych ODBĘDĄ SIĘ NORMALNIE!
Dlatego prosimy, ŚLEDŹCIE NA BIEŻĄCO NASZE WPISY, bo tam w niedzielę przed południem będzie podana ostateczna informacja o przebiegu rajdu.
Liczymy cały czas, że uda nam się go zrealizować tak jak planowaliśmy i mimo może niższej temperatury, deszcz nie pokrzyżuje nam planów 🙂

Formularze do pobrania:

15.05.2019 – O IIChRRR w dzisiejszym TEMI:

01.05.2019

Osoby które opłaciły uczestnictwo w II ChRRR który odbył się w niedzielę 28 kwietnia i zagwarantowały sobie pakiety startowe, a z różnych powodów nie dotarły na rajd, prosimy o kontakt. Możliwy odbiór należnego pakietu albo w siedzibie SMK (Karwodrza 29 – po wcześniejszym ustaleniu) albo podczas planowanego ponownego przejazdu, który najprawdopodobniej odbędzie się na przełomie maja i czerwca (data jeszcze nieokreślona). Czas na odebranie pakietu upływa 30.06.2019.

27.04.2019

Miła informacja z ostatniej chwili. Jutro m.in. do wylicytowania voucher na „Podniebne zwiedzanie Tuchowa”. Voucher o wartości 300 zł, na półgodzinny przelot lekkim samolotem nad naszą okolicą. Oczywiście termin do ustalenia ze sponsorem i ofiarodawcą ww. vouchera 🙂

25.04.2019

Do rajdu pozostało 72h! W związku z tym klika „ogłoszeń parafialnych”:

1. Zaleca się, by uczestnicy (a dzieci obowiązkowo) podczas przejazdu posiadali na głowie kask rowerowy. Stawiamy na bezpieczeństwo!

2. Ćwicz umysł! Zapamiętaj numer, pod którym jesteś zgłoszony do rajdu. Ułatwi nam to i przyspieszy wydawanie pakietów startowych. Masz krótką pamięć? Zapisz sobie 😉 Dla przypomnienia lista uczestników w tym wątku.

3. Ubierz się tak, by jechało Ci się wygodnie. Pamiętaj jednak przy tym, że trasa poza asfaltem prowadzi również przez las, wprawdzie drogami utwardzonymi, ale… Z tego powodu swoje najlepsze ciuchy zakładasz na własną odpowiedzialność.

4. Weź na wszelki wypadek płaszcz przeciwdeszczowy. Pogoda lubi płatać figle, a akurat jej nie jesteśmy w stanie zaplanować.

5. Przyjeżdżasz autem? Zaparkuj na parkingu powyżej remizy OSP. Mapkę znajdziesz w tym wątku.

6. I baw się dobrze, bo będzie się działo! 🙂

18.04.2019 – Już na Was czekają 🙂

17.04.2019 – Pomoc w pokryciu części kosztów imprezy!

Jak zmniejszyć koszty naszej imprezy, a co zatem idzie, więcej pieniędzy przekazać OSP Karwodrza, czyli tegorocznemu beneficjentowi II ChRRR??? Poprosić o pokrycie części kosztów przez odpowiednie instytucje i uzyskać pozytywne odpowiedzi 🙂
Przyznano nam:
1. 1.000 zł – Urząd Miejski w Tuchowie. Promocja sportu. Wykorzystano 1.000 zł.
2. 1.000 zł – Urząd Miejski w Tuchowie. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuchowie. Profilaktyka antyalkoholowa. Wykorzystano 1.000 zł.
3. 820 zł – Rada Sołecka Karwodrzy. Promocja wsi. Wykorzystano 800 zł.
Dzięki tej pomocy przekażemy naszym druhom o 2.800 zł więcej na zakup lub doposażenie nowego samochodu.
Dzięki i do zobaczenia 28 kwietnia. Piona!

13.04.2019 – Plan IIChRRR dla jadących i nie 🙂

Nie jeżdżę na rowerze..… Rajd to impreza nie dla mnie…..

Chyba żartujesz?! Przyjdź KONIECZNIE na stadion LKKS Karwodrza w niedzielę 28 kwietnia w dniu II ChRRR! A dlaczego, po co i w jakim celu? Zapoznaj się z planem imprezy i bez względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, kolor oczu i całą resztę, to wbijaj do nas bez zastanowienia!

13:00 – 14:00 – otwarcie biura rajdu i wydawanie pakietów startowych

14:00 – start rajdu i wyjazd uczestników w 11 km trasę z 7 punktami przystankowymi

14:00 – 16:00 – przejazd przez uczestników trasy rajdu, a w tym czasie dla osób niejadących, na boisku LKKS Karwodrza odbędą się: gry i zabawy sportowe i rozrywkowe dla dzieci, malowanie twarzy, lepienie figurek z gipsu i wiele innych zabaw-niespodzianek prowadzone przez naszych przyjaciół z DPS, WTZ i ŚDS Karwodrza i HappyLand Tuchów i przez kogoś jeszcze (niespodzianka)! A co powiecie na dmuchany zamek ze zjeżdżalniami? Będą nawet DWA! I to wszystko do dyspozycji zupełnie ZA DARMO!

16:00 – 16:30 – powrót uczestników przejazdu, wręczenie medali pamiątkowych, odbiór i konsumpcja „przydziałowych” kiełbasek z grilla

16:30 – 17:30 – aukcje charytatywne różnych przedmiotów i rękodzieła ofiarowanych nam przez naszych przyjaciół, partnerów i sponsorów

17:30 – 18:00 – pokaz akcji ratowniczej z cięciem pojazdu, które przedstawią nam druhowie z OSP Karwodrza!

18:00 – 19:00 – dalsze zabawy dla dzieci przy udziale naszych wspaniałych przyjaciół, którzy potrafią zrobić to znakomicie.

A poza tym cały czas, od godz. 13:00 do końca imprezy będzie można nabyć na naszych stoiskach: kiełbasy z grilla, ciasta i chleb wiejski ze smalcem pieczone i przygotowane przez Panie z KKK, OSP i Koła Gospodyń Wiejskich z Trzemesnej, wodę mineralną, napoje itp.

Zapisy na II ChRRR możliwe przez internet i w dniu rajdu do samego startu, czyli do 28.04.2019 do godz. 13:59!

Zapraszamy gorąco i trzymajcie kciuki za pogodę!!!

03.04.2019 – O IIChRRR w dzisiejszym TEMI 🙂

03.04.2019

O II ChRRR na stronie RDN Małopolska 🙂

http://www.rdn.pl/patronat/ii-charytatywny-rodzinny-rajd

01.04.2019

1.295,13! Tyle pieniędzy przyniosły aukcje charytatywne dla OSP Karwodrza w ramach IIChRRR, które wczoraj o godz. 20:00 zakończyły się na Allegro. Wielkie dzięki wszystkim licytującym 🙂

14.03.2019 – O IIChRRR w lutowym wydaniu „Kuriera Tuchowskiego”

13.03.2019 – O IIChRRR w ogólnopolskim portalu „KIWI – wszystkie wydarzenia w jednym miejscu”.

https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/532626/ii-charytatywny-rodzinny-rajd-rowerowy-przez-karwodrze-mlp12?fbclid=IwAR1-htG1jFghQVnZctmQShDgFdwkAMe4rg3Vo4E8tw9SFVjRdgY_GambF6A

Organizator:

Partnerzy:

Patronat medialny:

Sponsorzy:

_______________________________________________________________

LISTA UCZESTNIKÓW:

(Przesłany wypełniony formularz i dokonana wpłata na konto)

(Gwarancja pakietów startowych dla pierwszych 200 (dwustu) osób!)
 1. Bogdan P. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ↑ – familijny
 2. Szymon P. – Karwodrza (dziecko) ↓
 3. Jadwiga W. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ↑
 4. Filip W. – Karwodrza (dziecko) – familijny
 5. Mateusz W. – Karwodrza (dziecko) ↓
 6. Damian G. – Rzeszów (dorosły, roz. S) – singiel
 7. Tomasz Z. – Czudec (dorosły, roz. M) – singiel
 8. Jacek K. – Smolec (dorosły, roz. XL) – singiel
 9. Jolanta K. – Smolec (dorosły, roz. L) – singiel
 10. Krzysztof P. – Rzeszów (dorosły, roz. L) – singiel
 11. Albert K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ↑
 12. Monika K. – Karwodrza (dorosły, roz. S) – familijny
 13. Nikola K. – Karwodrza (dziecko)
 14. Bartosz K. – Karwodrza (dziecko) ↓
 15. Henryk K. – Tarnów (dorosły, roz. M) – singiel
 16. Tomasz D. – Tuchów (dorosły, roz. L) ↑
 17. Joanna G.-D. – Tuchów (dorosły, roz. M) – familijny
 18. Mikołaj D. – Tuchów (dziecko) ↓
 19. Bartosz P. – Rzeszów (dorosły, roz. L) – singiel
 20. Paulina G. – Rzeszów (dorosły, roz. XS) – singiel
 21. Wiesława P. – Rzeszów (dorosły, roz. M) – singiel
 22. Jerzy B. – Meszna Opacka (dorosły, roz. L) – singiel
 23. Jan O. – Jodłówka Tuchowska (dorosły, roz. XL) – singiel
 24. Gabriela R. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 25. Jerzy W. – Tarnów (dorosły, roz. L) – singiel
 26. Michał K. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 27. Julia M. – Buchcice (dziecko) – singiel
 28. Nikodem M. – Buchcice (dziecko) – singiel
 29. Arkadiusz S. – Buchcice (dziecko) – singiel
 30. Marzena S. – Buchcice (dorosły, roz. M) – singiel
 31. Wiktor Sz. – Łowczów (dziecko) – singiel
 32. Wanessa S. – Łowczów (dziecko) – singiel
 33. Amelia J. – Łowczów (dziecko) – singiel
 34. Kinga W. – Łowczów (dziecko) – singiel
 35. Agnieszka W. – Łowczów (dorosły, roz. M) – singiel
 36. Renata W. – Łowczów (dorosły, roz. XL) – singiel
 37. Tomasz B. – Buchcice (dziecko) – singiel
 38. Lena M. – Buchcice (dziecko) – singiel
 39. Dominik F. – Łowczów (dziecko) – singiel
 40. Adrian K. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 41. Sebastian Ł. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 42. Roksana Cz. – Łowczów (dziecko) – singiel
 43. Stanisława Cz. – Łowczów (dorosły, roz. M) – singiel
 44. Jakub Ł. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 45. Wiktoria B. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 46. Radosław K. – Zabłędza (dziecko) – singiel
 47. Krystyna K. – Zabłędza (dorosły, roz. M) – singiel
 48. Weronika P. – Siedliska (dorosły, roz. M) – singiel
 49. Janusz P. – Siedliska (dorosły, roz. XL) – singiel
 50. Joanna Ł. – Rzepiennik Suchy (dorosły, roz. S) – singiel
 51. Jan R. – Buchcice (dorosły, roz. L) – singiel
 52. Oskar K. – Trzemesna (dorosły, roz. S) – singiel
 53. Anna S. – Burzyn (dorosły, roz. S) – singiel
 54. Maciej S. – Burzyn (dorosły, roz. L) – singiel
 55. Maria G – Tuchów (dorosły, roz. S) ↑
 56. Adam G. – Tuchów (dorosły, roz. XL)
 57. Monika G – Tuchów (dziecko) – familijny
 58. Magdalena G. – Tuchów (dziecko)
 59. Szymon G. – Tuchów (dziecko) ↓
 60. Robert W. – Tarnów (dorosły, roz. XL) ↑
 61. Jakub W. – Tarnów (dziecko) ↓ – familijny
 62. Piotr Z. – Tuchów (dorosły, roz. L) ↑
 63. Agata Z. – Tuchów (dorosły, roz. M) – familijny
 64. Wiktoria Z. – Tuchów (dziecko)
 65. Hubert Z. – Tuchów (dziecko) ↓
 66. Mateusz W. – Rzeszów (dorosły, roz. XL) – singiel
 67. Anna M. – Tarnów (dorosły, roz. S) ↑
 68. Julia M. – Tarnów (dziecko) ↓ – familijny
 69. Franciszek B. – Tuchów (dorosły, roz. XL) – singiel
 70. Anna Z. – Rzepiennik Strzyżewski (dorosły, roz. M) – singiel
 71. Anna B. – Tuchów (dorosły, roz. XL) ↑
 72. Natalia Z. – Tuchów (dziecko) – familijny
 73. Agnieszka B. – Tuchów (dorosły, roz. M) ↓
 74. Izabela B. – Tuchów (dorosły, roz. M) ↑
 75. Kacper B. – Tuchów (dziecko) – familijny
 76. Laura B. – Tuchów (dziecko) ↓
 77. Paulina S. – Tuchów (dorosły, roz. S) ↑
 78. Weronika S. – Tuchów (dorosły, roz. S) – familijny
 79. Zuzanna S. – Tuchów (dziecko) ↓
 80. Mieczysław K. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 81. Alina K. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 82. Karolina K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 83. Miłosz G. – Tarnów (dorosły, roz. L) – singiel
 84. Stanisław P. – Buchcice (dorosły, roz. XL) – singiel
 85. Mariusz S. – Tarnów (dorosły, roz. L) – singiel
 86. Agnieszka Ch. – Tarnów (dorosły, roz. M) – singiel
 87. Łukasz W. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) ↑
 88. Sylwia W. – Karwodrza (dorosły, roz. M)
 89. Kacper W. – Karwodrza (dziecko) – familijny
 90. Lena W. – Karwodrza (dziecko) ↓
 91. Magdalena G. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 92. Jerzy S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ↑
 93. Laura S. – Karwodrza (dziecko) ↓ – familijny
 94. Jakub K. – Rudna Wielka (dorosły, roz. M) – singiel
 95. Wanda S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ↑
 96. Władysław S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ↓ – familijny
 97. Elżbieta K.-R. – Tuchów (dorosły, roz. M) ↑
 98. Dariusz R – Tuchów (dorosły, roz. M) ↓ – familijny
 99. Sylwia J. – Nowodworze (dorosły, roz. L) ↑
 100. Paweł J. – Nowodworze (dorosły, roz. XL) ↓ – familijny
 101. Waldemar D. – Karwodrza (dorosły, roz. L) ↑
 102. Franciszka I.-D. – Karwodrza (dorosły, roz. M)
 103. Jan D. – Karwodrza (dziecko) – familijny
 104. Tomasz D. – Karwodrza (dziecko) ↓
 105. Dominika K. – Karwodrza (dorosły, roz. S) ↑
 106. Paweł K. – Karwodrza (dorosły, roz. M) ↓ – familijny
 107. Natalia Sz. – Tarnów (dorosły, roz. S) – singiel
 108. Łukasz Z. – Tarnów (dorosły, roz. L) ↑
 109. Sebastian Z. – Tarnów (dorosły, roz. XL) – familijny
 110. Wiktor Z. – Tarnów (dziecko) ↓
 111. Anna B. – Łowczówek (dorosły, roz. XXL) ↑
 112. Izabela B. – Łowczówek (dziecko) – familijny
 113. Jan B. – Łowczówek (dziecko) ↓
 114. Marcin Ł. – Tuchów (dorosły, roz. M) – singiel
 115. Robert K. – Lisia Góra (dorosły, roz. XL) ↑
 116. Bernadeta K. – Lisia Góra (dorosły, roz. M)
 117. Zuzanna K. – Lisia Góra (dziecko) – familijny
 118. Natalia K. – Lisia Góra (dziecko) ↓
 119. Piotr K. – Karwodrza – (dorosły, roz. L) ↑
 120. Edyta K. – Karwodrza – (dorosły, roz. M)
 121. Karolina K. – Karwodrza (dziecko) – familijny
 122. Jakub K. – Karwodrza (dziecko) ↓
 123. Marcin S. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 124. Krzysztof G. – Tuchów (dorosły, roz. L) ↑
 125. Michał G. – Tuchów (dziecko) – familijny
 126. Julian G. – Tuchów (dziecko) ↓
 127. Maciej B. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel/H
 128. Renata C. – Piotrkowice (dorosły, roz. M) – singiel
 129. Jan K. – Karwodrza (dorosły, roz. XL) – singiel
 130. Tomasz P. – Piotrkowice (dziecko) – singiel
 131. Janusz S. – Tuchów (dorosły, roz. M) ↑
 132. Dorota S. – Tuchów (dorosły, roz. S) – familijny
 133. Milena S. – Tuchów (dziecko) ↓
 134. Marek K. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel/H
 135. Wiktor S. – Tuchów (dorosły, roz. L) – singiel/H
 136. Sylwia S. – Zabłędza (dorosły, roz. XL) – singiel/H
 137. Paweł Z. – Tuchów (dorosły, roz. L) – singiel/H
 138. Tadeusz S. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel/H
 139. Kazimierz G. – Karwodrza (dorosły, roz. L) – singiel
 140. Teresa G. – Karwodrza (dorosły, roz. M) – singiel
 141. LKKS Karwodrza – Karwodrza (organizacja, roz. M)
 142. Mieczysław J. – poniżej osoby dopisane w dniu rajdu
 143. Teresa G.
 144. Łukasz T,
 145. Barbara O.
 146. Michał O.
 147. Klaudia K.
 148. Aleksander R.
 149. Justyna S.
 150. Wiktoria Sz.
 151. Jakub Sz.
 152. Marcin Sz.
 153. Wiktor S.
 154. Klaudia B.
 155. Albert B.
 156. Karolina W.
 157. Krzysztof M.
 158. Henryk P.
 159. Anna J.
 160. Maria S.