O drodze tym razem w Tarnowska.tv i TEMI

O drodze tym razem w Tarnowska.tv i TEMI

„W ramach modernizacji drogi powiatowej Tuchów – Karwodrza – Ładna, największej w historii powiatu tarnowskiego inwestycji drogowej, wyremontowany zostanie odcinek wiodący przez Karwodrzę. Mieszkańcy tej wsi byliby bardzo zadowoleni z tej inwestycji, gdyby nie kwestia pewnych niedopowiedzeń, a raczej… braku komunikacji między nimi, a samorządami, a także obaw, jak będzie wyglądać spawa bezpieczeństwa na tej krętej, prowadzącej przez małą wieś drodze.

Jak twierdzą mieszkańcy, od lata zeszłego roku starali się dowiedzieć o szczegóły tej inwestycji. Zorganizowali we wrześniu zebranie, na które zaprosili przedstawicieli z Powiatowego Zarządu Dróg w Tarnowie i z tuchowskiego ratusza oraz inwestora Nikt się jednak do nich nie pofatygował, więc pytania, dotyczące inwestycji pozostały bez odpowiedzi. Mieszkańcy zaznaczają, że ani nie są przeciwni budowie, ani nie mają zamiaru jej blokować w jakikolwiek sposób, chcą tylko dowiedzieć się, czy jest szansa, aby dostali chodnik na całej długości wsi, bo to ważne dla bezpieczeństwa na tej bardzo krętej drodze, tym bardziej, że może ona stać się popularnym skrótem dla TIR-ów.”

Link do materiału – https://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/20651,karwodrza-chce-tylko-bezpieczenstwa-na-swojej-drodze.html#sthash.CdajVgeN.dpbs

I parafrazując sława Starosty w TEMI:

„Szanowni mieszkańcy! Tu Wasza Wspaniała (przez Was wybrana) Władza! Spotkamy się z Wami, ale wszelkie Wasze postulaty możecie sobie w buty włożyć, gdyż mamy je… w głębokim poważaniu!”