Podsumowanie II ChRRR – Wspieramy OSP Karwodrza

Podsumowanie II ChRRR – Wspieramy OSP Karwodrza

Szanowni Państwo, zapraszam na podsumowanie II Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę – Wspieramy OSP Karwodrza. 28.IV.2019.
Pogoda nas nie rozpieszczała, ale daliśmy radę!
Zacznę od podziękowania.
W imieniu organizatora – STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW KARWODRZY, oraz beneficjenta tegorocznej imprezy – OSP KARWODRZA, dziękuję bez wyjątku WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się zarówno w organizację jak i aktywne uczestnictwo w naszej imprezie. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich z nazwiska, bo było to dobrze ponad 50 osób! Dziękujemy za wszystkie wpłaty, dary i usługi przekazane przez sponsorów (instytucje), za wpisowe od osób prywatnych uczestniczących w rajdzie (wpłaty na konto), za udział w aukcjach charytatywnych na Allegro (organizowanych w marcu b.r.), oraz za wszelkie wpłaty i datki w dniu imprezy (wpisowe, zakup i licytacja różnorakich przedmiotów i „pyszności”, oraz za wolne datki).
Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM, którzy pomogli nam, organizatorom z SMK przygotować rajd tak, by był możliwie na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć mimo niesprzyjającej aury na zewnątrz. Ponieważ jak wspomniałem, dobrych ludzi pomagających nam „od zaplecza” było tak dużo, to nie będę nawet starał się ich wszystkich wymienić z nazwiska, gdyż na pewno o kimś bym zapomniał, a nie chciałbym tego zrobić. Podkreślę tylko, że nie udałoby się wszystko tak dobrze gdyby nie zaangażowanie: naszych druhów i ich żon z OSP Karwodrza, Pań z Klubu Kreatywnych Kobiet z Karwodrzy, Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Trzemesnej, wesołych gromadek z HappyLandu w Tuchowie, oraz z Domu Pomocy Społecznej, Środowiskowego Domu Samopomocy i Warsztatu Terapii Zajęciowej z Karwodrzy, Pani Józefie Stańczyk, DJ Krzysztofowi Mężykowi z Sound Protectors oraz licznym fotografom i filmującemu Wiktorowi Sajdakowi. Tak, będzie film!
Również i przede wszystkim dziękujemy WAM, którzy przyszliście i przyprowadziliście dzieciaki, bo dzięki WAM znów udało zebrać się „duuuuużą kasę”! Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim!
Teraz trochę konkretów. Na rajd łącznie wpisało się i pakiety startowe otrzymało 160 osób. Z powodu opadów deszczu i niskiej temperatury w trasę rajdu wyruszyło 13 osób i największe brawa należą się właśnie tym odważnym! Śledźcie jednak nasz profil, bo planowany jest ponowny przejazd tej trasy dla wszystkich chętnych, gdy tylko poprawi się pogoda. O terminie informować będziemy na naszej stronie internetowej i na profilu na FB.
A teraz cyfry:
* In PLUS (wpłaty, datki itp.):
– Od sponsorów (instytucje), poza dobrami rzeczowymi lub usługami otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.800 zł.
– Od uczestników rajdu (wpisowe) pomiędzy 2 marca, a 27 kwietnia b.r. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.040 zł.
– Od uczestników licytacji przekazanych nam przedmiotów na aukcjach charytatywnych na Allegro otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 1.295,13 zł.
– Od osób w dniu rajdu (wpisowe, zakup ciast i innych pyszności, licytacja wystawionych przedmiotów, wolne datki) zebraliśmy 5.801 zł.
Łącznie zebraliśmy 13.936,13 zł.
Pieniądze zebrane w dniu imprezy zostały przeliczone komisyjnie i wpłacone dziś na konto SMK do pozostałej zebranej wcześniej kwoty.
* In MINUS (koszty):
– Na zakupy związane z przygotowaniem pakietów startowych, banerów, opakowań, środków czystości, nagród dla uczestników, medali, koszulek itp. wydane zostało łącznie 3.559,92 zł, z czego 2.800 zł sfinansowane zostało przez Urząd Miasta Tuchowa (2.000 zł) i fundusz sołecki (800 zł), więc faktyczne nasze koszty wyniosły 759,92 zł
Ostateczna kwota, przelana dziś po południu z konta SMK na konto OSP Karwodrza wyniosła 13.176,21 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są odnotowane w postaci historii przelewów i faktur zakupu.
Cieszy nas bardzo to, że dzięki Państwa ofiarności mogliśmy dołożyć się w prawie 5% do zakupu wozu dla naszych druhów, a tak naprawdę dla NAS WSZYSTKICH.
Zatem kończąc, raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy za rok na III ChRRR.
Z pozdrowieniami:
Łukasz Włodarz
SMK


Comments are closed.
[instagram-feed num=9 cols=3]