Plany odnośnie II ChRRR kwiecień 2019

Plany odnośnie II ChRRR kwiecień 2019

Czas biegnie nieubłaganie. Dopiero była wiosna, w kalendarzu twa wprawdzie jeszcze lato, ale już za parę godzin rozpocznie się złota polska jesień. Za nami długi, piękny i słoneczny czas…
Dziś mija też dokładnie 5 miesięcy od pamiętnego I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę „SZLAKIEM NASZYCH PRZODKÓW”. 22 kwietnia b.r. ponad 150 osób aktywnie, na rowerach i całymi rodzinami wyruszyło na liczącą 10,5 km trasę „Tour de Karwodrza”  
Z inicjatywy Stowarzyszenia Miłośników Karwodrzy, któremu przewodniczę oraz pomocy Pań z Klubu Kreatywnych Kobiet i wielu innych zaangażowanych instytucji i osób o wielkich sercach, udało się zebrać i przekazać Panu Krzysztofowi Krzemieniowi ponad 12.000 zł.
Skoro od tegorocznego kwietnia minęło „aż” 5 miesięcy, a do kolejnego kwietnia pozostało „tylko” 7 miesięcy, to może warto zacząć coś planować  
Na tę chwilę rozważamy jedną z dwóch dat II Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę. Planujemy go na niedzielę 21 lub 28 kwietnia 2019 roku. Trwają pierwsze ustalenia odnośnie trasy i konsultację w sprawie osoby (osób), której chcielibyśmy w przyszłym roku pomóc.
Napędzani dobrym słowem uczestników tegorocznego rajdu i pozytywnymi emocjami temuż towarzyszącymi, z wielką przyjemnością planujemy kolejny.
A jakie jest Wasze zdanie? Czy uważacie, że powinien odbyć się II ChRRR w podobnej formie jak tegoroczny rajd? A może uważacie, że nie ma sensu go powtarzać i powinien być tylko jednorazową inicjatywą, ewentualnie mieć zupełnie zmienioną formę?
Wyraź swoją opinię, czy chcesz by w przyszłym roku odbył się II Charytatywny Rodzinny Rajd Rowerowy przez Karwodrzę.
Życząc wszystkim cudownej jesieni oraz krótkiej zimy, liczymy na to, że wiosną przyszłego roku znów spotkamy się na rowerach, by rodzinnie i mile spędzić czas, a dodatkowo pomóc potrzebującej osobie.
Z pozdrowieniami  🙂
Łukasz Włodarz
Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy


2 Replies to “Plany odnośnie II ChRRR kwiecień 2019”

  1. Wszystko, cokolwiek robi się robi w Karwodrzy jest dla dobra społeczności a nie dla organizatorów jak niektórzy sądzą! Dotyczy to wszystkich organizacji czy osób zaangażowanych. Połączmy swoje siły i służmy społeczności, uczymy też młode pokolenie zaangażowania w dobro ogólne, nie tylko w okresie przedwyborczym. Wybory się skończą a praca społeczna będzie dalej potrzebna i tego się trzymajmy.

  2. Już w dniu I ChRRR zapadła decyzja, że będziemy organizować II ChRRR. Czemu? Bo ilość zadowolonych głosów i zebrana kwota zachęciła do tego, by wspomniana impreza stała się imprezą cykliczną. Bez względu na to czy to rok wyborczy, czy nie działanie na rzecz dobra lokalnej społeczności jest dla nas na pierwszym miejscu.
    Z pozdrowieniami!
    🙂

Comments are closed.
[instagram-feed num=9 cols=3]