III Charytatywny Rodzinny Rajd Pieszo-Rowerowy przez Karwodrzę – 08.10.2023

III Charytatywny Rodzinny Rajd Pieszo-Rowerowy przez Karwodrzę – 08.10.2023

Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy zaprasza WSZYSTKICH na III Charytatywny Rodzinny Rajd Pieszo-Rowerowy przez Karwodrzę.

Impreza odbędzie się w niedzielę 8 października, a WSZYSTKIE zebrane środki zostaną przekazane na wyposażenie ośrodka tuchowskiego Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Nadzieja – Uśmiech niepełnosprawnego naszą radością.

Impreza będzie polegać na przejeździe rowerem lub przejściu pieszo wyznaczonej trasy o długości ok. 11 km. Trasa wiedzie dróżkami przez lasy i pola wokół Karwodrzy i nie jest trudna. Rajd jest rajdem tylko z nazwy. W praktyce, to wspólne, rekreacyjne przejście i przejazd, a nie wyścig mający wyłonić konkretnego zwycięzcę. Wygranym jest każdy biorący udział w imprezie! Mapkę z trasą znajdziesz poniżej. Początek i koniec – Dom Strażaka w Karwodrzy.

Każdy uczestnik imprezy dokonuje zgłoszenia poprzez Messengera profilu Stowarzyszenia Miłośników Karwodrzy na Facebook lub na maila lukaszwlodarz@interia.pl oraz wpłaca wpisowe na konto SMK (nr konta: 26 1750 0012 0000 0000 3868 4884), które w całości zostanie przekazane NADZIEI. Wysokość wpisowego to: 20 zł dziecko, 30 zł dorosły. Chcesz wpłacić więcej? Śmiało! Twoje pieniądze w całości zasilą konto NADZEI! W tytule wpłat wpisz „WPISOWE RAJD 2023” i podaj imię i nazwisko uczestnika (lub imiona i nazwiska, jeśli zgłaszasz więcej osób). Czas na zgłoszenie i dokonanie wpłaty? Od TERAZ do czwartku 5 października do godz. 23:59. Twoje zgłoszenie potwierdzimy po zaksięgowaniu wpłaty. Nie zdążyłeś zarejestrować się do 5.X? Nie martw się, tylko czytaj dalej, a znajdziesz rozwiązanie!

Prócz naszej aktywności w postaci przejazdu lub przejścia wyznaczonej trasy, w Domu Strażaka będzie można zakupić ciasta i inne pyszności, które przygotują Panie z Klubu Kreatywnych Kobiet zrzeszone w Stowarzyszeniu Miłośników Karwodrzy, oraz wziąć udział w loterii fantowej, w której każdy los wygrywa!

Każdy ze zgłoszonych uczestników otrzyma „pakiet startowy” w skład którego wchodzi: woda mineralna, coś słodkiego, bon na kiełbasę z grilla, kawę lub herbatę i medal pamiątkowy z wydarzenia!

A teraz harmonogram imprezy:

Godzina od 12:00 do 13:30/14:30 – początek! Zaczynamy przy Domu Strażaka w Karwodrzy. Od tej godziny zespół SMK czeka na stanowiskach na zgłoszenia osób, które wcześniej zarejestrowały się i opłaciły wpisowe na IIICHRRPR. W tym czasie będzie można skorzystać z kawy, herbaty lub zakupić ciasta  i losy. Będzie to również czas dla osób, które w ostatniej chwili zdecydują się na strat i nie zdążyły dokonać rejestracji wcześniej. Ale tu UWAGA! Takie osoby nie gwarantują sobie otrzymania pakietu startowego! Pakiety startowe przysługują wszystkim, którzy zgłoszą się i opłacą wpisowe do czwartku 5 października do godz. 23:59. Zgłaszający swój udział w dniu imprezy, otrzymają pakiet startowy, jeśli tylko będą one jeszcze dostępne.

Godzina 13:30 – start grupy PIESZEJ. Spacerowicze, maszerujący, „nordingwalkingowcy” i wszelcy inni piechurzy – to czas dla Was, bo o tej godzinie wyruszymy w drogę.

Godzina 14:30 – start grupy ROWEROWEJ. Kolarze i „kolarzówki”, czyli generalnie wszyscy lubiący rowery – wtedy to Wy dosiądziecie swych maszyn i ruszycie w drogę.

Około godziny 15:30 – 16:00 – META! Gdy już wszyscy, zarówno piechurzy jak i rowerzyści dotrą z powrotem do Domu Strażaka, będzie można wtedy wykorzystać swój bon na kiełbasę z grilla, kawę czy herbatę i odpocząć po trudach jazdy czy wędrówki. Będzie można również nabyć słodkości przygotowane przez Panie z KKK/SMK, oraz zakupić losy w loterii fantowej. A jeśli będziesz chciał lub chciała, to możesz również w tym czasie dorzucić coś do skarbonki, bo pamiętaj – wszystkie zebrane pieniądze trafią do NADZEI!

Godzina 18:00 – zakończenie imprezy.

Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Karwodrzy

Partnerzy: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”, Gmina Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Ochotnicza Straż Pożarna w Karwodrzy, Dom Kultury w Tuchowie.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu poprzez naszego Messengera lub maila.

Pozdrawiamy!

Zespół SMK