Podsumowanie I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę „SZLAKIEM NASZYCH PRZODKÓW” – Karwodrza, 22.04.2018

Podsumowanie I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę „SZLAKIEM NASZYCH PRZODKÓW” – Karwodrza, 22.04.2018

Szanowni Państwo, zapraszam na podsumowanie I Charytatywnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego przez Karwodrzę „SZLAKIEM NASZYCH PRZODKÓW” – Karwodrza, 22.04.2018.
Zacznę od podziękowania.
W imieniu organizatora – STOWARZYSZENIA MIŁOŚNIKÓW KARWODRZY, dziękuję bez wyjątku WSZYSTKIM, którzy aktywnie włączyli się zarówno w organizację jak i aktywne uczestnictwo w naszej imprezie. Dziękuję za wszystkie wpłaty i dary przekazane przez sponsorów (instytucje), przez wpisowe od osób prywatnych uczestniczących w rajdzie (wpłaty na konto), oraz za wszelkie wpłaty podczas imprezy na boisku w Karwodrzy (wpisowe, zakup i licytacja różnorakich przedmiotów i wolne datki). Na rajd wpisało się 173 osoby, a 151 aktywnie wyruszyło.
Dziękuję WSZYSTKIM, którzy pomogli nam, organizatorom z SMK przygotować rajd tak, by był możliwie na jak najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że udało nam się to osiągnąć. Proszę pamiętać (dodam na usprawiedliwienie ewentualnych niedociągnięć), że była to pierwsza impreza w Karwodrzy w tym klimacie i w dodatku organizowana przez osoby, które podjęły się takiego przedsięwzięcia również po raz pierwszy. Tym bardziej cieszą nas słowa uznania, pochwały i gratulacje za przygotowanie rajdu.
Ponieważ dobrych ludzi pomagających nam „od zaplecza” było tak dużo, to nie będę nawet starał się wymienić wszystkich, gdyż na pewno o kimś bym zapomniał, a nie chciałbym tego zrobić. Podkreślę tylko, (bo czuję wewnętrznie taką potrzebę), że nie udałoby się wszystko tak dobrze gdyby nie Panie z KKK (Kreatywny Klub Kobiet) z Karwodrzy, oraz wesoła gromadka z DPS (Dom Pomocy Społecznej), ŚDS (Środowiskowy Dom Samopomocy) i WTZ (Warsztat Terapii Zajęciowej) z Karwodrzy. Dziękuję również Panu Markowi Krzemieniowi i Kazimierzowi Gawryałowi – gospodarzom Karwodrzy. Wielkie, wielkie, wielkie dzięki wszystkim!
A teraz cyfry:
* In PLUS (wpłaty, datki itp.):
– Od sponsorów (instytucje), poza dobrami rzeczowymi produkowanymi przez ww. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 4.300 zł.
– Od uczestników rajdu (wpisowe) pomiędzy 1 marca, a 23 kwietnia b.r. otrzymaliśmy wpłaty na konto SMK w kwocie 3.970 zł.
– Od osób w dniu rajdu (wpisowe, zakup ciast i innych pyszności, licytacja wystawionych przedmiotów, wolne datki) zebraliśmy łącznie 6.986 zł. Pieniądze te zostały dziś przeliczone komisyjnie i wpłacone również dziś na konto SMK do pozostałej zebranej wcześniej kwoty.
Łącznie zebraliśmy 15.256 zł.
* In MINUS (koszty):
– Na zakupy związane z przygotowaniem pakietów startowych, banerów, opakowań, środków czystości, nagród dla uczestników, medali, koszulek itp. wydaliśmy 3.139,49 zł.
Ostateczna kwota, przelana dziś po południu z konta SMK na konto Pana Krzysztofa Krzemienia wyniosła 12.116,51 zł. Wszystkie podane wyżej kwoty są odnotowane w postaci historii przelewów i faktur zakupu.
Zatem kończąc, raz jeszcze dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku. Trochę inna trasa, trochę inne atrakcje i inna osoba z Karwodrzy, której będziemy pomagać. Bardzo wstępna data II ChRRR to 21.04.2019. Śledźcie nasz profil na FB i stronę karwodrza.pl
Z pozdrowieniami:
Łukasz Włodarz
SMK